Islak Mendil

Islak mendil nedir?

Islak mendil nedir?

Baskılı ıslak mendil, eskiden bilinen adıyla kolonyalı mendil, yemek servis edilen restoranlarda, paket servislerde yemek sonrası el ağız temizliğinde ve otellerde güzel kokulu ıslak havludur. Dış ambalajının üzerinde restoranın ve otelin tanıtımını yapması ve ekonomik fiyatlarıyla sıklıkla tercih edilen pazarlama aracıdır. Ayrıca bazı restoranlar diğer şirketlerin reklamlarını ıslak mendil üzerine bastırarak reklam amaçlı kullandırmaktadır.

Baskılı ıslak mendil nerelerde kullanılır?

Restoran içinde veya paket servislerde, ikram setlerinin içinde, otellerde, kısacası yiyecek servis edilen her mecrada sıklıkla kullanılır.

Islak mendil dış ambalajı teknik özellikleri

Kullandığımız dış malzemeler (beyaz tripleks, gümüş tripleks, kuşe ve kraft tripleks) ile markanızın logosu ismi gibi görselleri 8 renge kadar yüksek kaliteli baskı makinemizle en ideal şekilde basıyoruz. 5 * 8 cm ebadından 7 * 14 cm e kadar dilediğiniz ebatta üretebiliriz.  Ortalama kağıt gramajları 85 ile 110 gsm arası değişmektedir. Kağıtlar hava ile teması kesen ve baskıya izin veren 3 tabakadan oluşur. En dış katman kağıt veya polyester, ortada raf ömrünü uzatan metalize boya veya alüminyum, en içte ise hava ve sıvı bariyeri yaratan aynı zamanda ambalajın birbirine yapışmasını sağlayan PE katmanı bulunmaktadır.

Islak mendil havlusu teknik özellikleri

Ürün içinde kullandığımız havlumuz 35 gsm lik orijinal dokunmamış havludur. Talebinize göre havlu gramajı ve ebadını dilediğiniz şekilde arttırıp azaltabiliriz. İstenirse esnemeyen çapraz havlu ürün içinde kullanılabilir.

Baskılı ıslak mendil koku seçenekleri

En çok tercih edilen kokular; ıslak mendilde bir klasik olan limon, parfüm tercih edenlerin favorisi davidoff, hafif parfüm sevenler için yeni bir koku olan ice ve sabun ferahlığı tercih edenler için dove dur. Bunun dışında yeşil çay ve mandalina gibi esanslarımızda mevcuttur. Esanslarımız alkolsüzdür. İstenirse alkollü kolonyalı mendilde üretebiliyoruz.

Islak mendil baskı özellikleri

8 renge kadar istenen baskı yapılabilmektedir. Yemek resimleri gibi baskılarda kusursuz şekilde basılabilmektedir. Baskının 2 tarafı işletmenize ait olabileceği gibi, tek tarafını size sponsor olmak isteyecek firmayla paylaşıp ıslak mendil maliyetinizi sıfırlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir